Факультет економіки та управління | Вітаємо учасників змагань з баскетболу!
post-template-default,single,single-post,postid-348889,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Вітаємо учасників змагань з баскетболу!

Упродовж 22-23 листопада у рамках програми Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2017-2018 н. р. у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбулися змагання з баскетболу (жінки) серед збірних команд факультетів.

Після напружених спортивних баталій  перемогу здобула команда ФЕУ (Колісник Вікторія, Анісімова Інна, Шевчук Галина, Макух Аліна, Стецюк Катерина, Фірман Наталія, Гусяк Лілія, Христинич Оксана).

Дякуємо нашим дівчатам за видовищну гру, бажаємо нових перемог і не зупинятися на досягнутому!