Факультет економіки та управління | Запрошуємо до участі у флешбуці!
post-template-default,single,single-post,postid-349420,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Запрошуємо до участі у флешбуці!

З нагоди відзначення Всесвітнього дня книги та авторського права в Тернопільському національному економічному університеті відбудеться флешбук «Прочитай – і запали іншого». В сучасних умовах розвитку інформаційних технологій так мало часу залишається на відверте спілкування з книгою. Та все ж і студенти, і викладачі університету залюбки читають. Читання завжди позитивно впливає на людей, допомагає формувати духовні цінності та збагачує внутрішній світ.

Якщо Вас захопила нещодавно прочитана книга, візьміть участь у флешбуці і запропонуйте іншим її почитати. Зі своїми пропозиціями звертайтеся у відділ гуманітарної освіти та виховання або телефонуйте: 47-58-59, 097 988 86 46.