Факультет економіки та управління | Студенти ФЕУ побували у Тернопільській обласній державній адміністрації
post-template-default,single,single-post,postid-350487,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Студенти ФЕУ побували у Тернопільській обласній державній адміністрації

7 листопада 2018 року студенти факультету економіки та управління 1 та 3 курсів спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент» в рамках проведення кафедрою менеджменту та публічного управління виїзних занять відвідали Тернопільську обласну державну адміністрацію, де мали змогу у форматі лекції-дискусії за участю керівника  апарату обласної державної адміністрації Сікіринського Віталія Володимировича, начальника управління містобудування та архітектури Харченка Володимира Михайловича та начальника відділу управління персоналом апарату обласної державної адміністрації  Біркової Олександри  Тадеївни почути відповіді на актуальні питання щодо розвитку системи регіонального управління в умовах децентралізації.

Виступаючи перед студентською аудиторією керівник апарату ОДА Сікіринський В.В. розкрив місце і роль обласної державної адміністрації  у системі органів публічного управління, її основні завдання, повноваження, порядок роботи та організаційну структуру. Наголосив на особливостях кадрового забезпечення державного органу  та  відповідальності державних службовців за ефективне виконання їх повноважень.

Начальник управління містобудування та архітектури Харченко Володимир Михайлович у своєму виступі охарактеризував особливості реалізації сучасної регіональної політики та  державного управління розвитком  територій в умовах децентралізації, приділив значну увагу проблемам формування й функціонування об’єднаних територіальних громад, розкрив  особливості вирішення проблемних питань регіонального розвитку та розподіл повноважень щодо їх вирішення між органами державної влади і місцевого самоврядування,  що викликало жвавий інтерес з боку студентської аудиторії.

Особливу зацікавленість у студентів викликав виступ начальника  відділу управління персоналом апарату обласної державної адміністрації Біркової Олександри Тадеївни, присвячений розкриттю особливостей та порядку прийняття на посади  державної служби, вимог, що ставляться до кандидатів на заміщення  вакантних посад у місцевих органах виконавчої влади, можливостей проходження стажування, практики та працевлаштування у місцевих державних адміністраціях.

Спікери заходу ділилися із студентами власним досвідом роботи, відверто говорили про наявні проблеми, що налаштовувало студентів на активну участь у дискусії і постановку запитань.

Прояв зацікавленості студентів, уважне заслуховування ними виступів, жваве обговорення, щирі слова їх подяки є підставою для висновку щодо досягнення мети заняття та доцільності подальшого використання такої форми ознайомлення з практичними аспектами вироблення й реалізації механізмів публічного управління.