Факультет економіки та управління | Студенти ФЕУ поспілкувалися з керівником відділу продаж ІТ-компанії “MagneticOne”
post-template-default,single,single-post,postid-349859,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Про секрети продажів IT-продуктів у Інтернет та риси, притаманні успішному маркетологу 4 червня студентам-маркетологам ФЕУ розповіла Наталія Пасічник  – керівник відділу продаж відомої ІТ-компанії «MagneticOne».

Наталія Пасічник: «Конкуренція не є злом. Це добре мати людей-«haters», які вас не люблять. Вони змушують вас ставати кращими, ефективнішими і швидшими. Успішний і сейл, і маркетолог повинен любити продукт, бути командним гравцем, вміти емпатувати, бути жадібним до результату».

Студенти і викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу дякують п. Наталії за час, енергію і цінну інформацію, бажають натхнення у всіх справах!