Факультет економіки та управління | Студенти ФЕУ поспілкувалися HR-менеджером компанії «Волошин»
post-template-default,single,single-post,postid-350437,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Студенти ФЕУ поспілкувалися HR-менеджером компанії «Волошин»

1 листопада 2018 руку на факультеті економіки та управління відбулася бізнес-зустріч з HR-менеджером компанії «Волошин»  Світланою Трибідою.

Як HR-менеджер з багаторічним досвідом, Світлана Трибіда на прикладі компанії «Волошин» розповіла студентам про управління персоналом в організації, а також поділилась нестандартними методами мотивації працівників компанії, а саме: відпочинок в Карпатах з сім’єю, створення груп в соціальних мережах для налагодження міжособистісних зв’язків працівників.

Варто зазначити, що компанія «Волошин» за власні кошти навчає та перенавчає свій персонал. Не менш цікавим є те, що на кожного працюючого розроблені карти компетенцій, які дають змогу зрозуміти, що вміють, знають та можуть робити працівники.
Студенти та викладачі висловлюють слова вдячності Світлані Трибіді за змістовну доповідь.