Факультет економіки та управління | Участь науковця ФЕУ в Міжнародній науково-практичній конференції у Варшавському університеті
post-template-default,single,single-post,postid-348996,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

27 листопада доцент кафедри управління персоналом та регіональної економіки факультету економіки та управління ТНЕУ Шушпанов Дмитро Георгійович здійснив поїзду до м. Варшава, де представляв Тернопільський національний економічний університет на Міжнародній науково-практичній конференції «Україна та її прагнення до вступу в Європейський Союз», яка була організована Варшавським університетом.

У рамках конференції Шушпанов Д. Г. виступив із доповіддю на тему: «Соціально-економічні детермінанти здоров’я українських мігрантів», взяв участь у зустрічі з польськими колегами, зокрема із заступником директора Інституту європейських досліджень Варшавського університету др. Ядвигой Надовской щодо можливостей підписання Меморандуму про співпрацю між ТНЕУ та Варшавським університетом.