Факультет економіки та управління | ФЕУ оголошує конкурс «START UP»!
post-template-default,single,single-post,postid-349168,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ФЕУ оголошує конкурс «START UP»!

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу ФЕУ разом з Регіональним центром підтримки підприємництва Тернопільської обласної державної адміністрації оголошує конкурс «START UP» серед студентів ТНЕУ.
Запрошуємо до участі діючих студентів-підприємців ТНЕУ (з метою розширення бізнесу) та тих, хто бажає відкрити власну справу.
Стартапи з оригінальними та реалістичними ідеями братимуть участь у програмі бізнес-інкубації з фінансовою та менторською підтримкою від Тернопільської ОДА.

Інформація про умови участі розміщена у додатку.
Деталі за телефоном – 0961560900.