Факультет економіки та управління | ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» І «МЕНЕДЖМЕНТ»
post-template-default,single,single-post,postid-349197,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

5 лютого 2018 р. у ТНЕУ на факультеті економіки та управління відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент».

Голова оргкомітету к.е.н., доц. Островерхов В.М. та члени оргкомітету д.е.н., проф. завідувач кафедри менеджменту та публічного управління Шкільняк М.М., д.е.н., проф. Желюк Т.Л., д.е.н., проф. Микитюк П.П., к.е.н., доц. Дудкіна О.П., к.е.н., доц.  Овсянюк-Бердадіна О.Ф. відзначили високий рівень підготовки та ґрунтовні знання студентів.

Переможці першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади:

– зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»:

І місце — Холонівська Наталія, студентка групи ПУАм-11;

ІІ місце — Мариновська Олена, студентка групи ПУАм-11;

ІІІ місце — Палівода Богдан, студент групи ПУАм-11.

– зі спеціальності «Менеджмент» за напрямком «Менеджмент організацій і адміністрування» (магістри):

І місце — Федорова Анастасія, студентка групи МЕНм-11;

ІІ місце — Матлюк Анастасія, студентка групи МЕНм-11;

ІІІ місце — Деренівський Олександр, студент групи МЕНм-11.

– зі спеціальності «Менеджмент» за напрямком «Менеджмент організацій і адміністрування» (бакалаври):

І місце — Городинська Вікторія, студентка групи МЕН-42;

ІІ місце — Івашко Олена, студентка групи МЕН-42;

ІІІ місце — Островська Катерина, студентка групи МЕН-42.

– зі спеціальності «Менеджмент» за напрямком «Менеджмент інноваційної діяльності» стали:

І місце — Король Ігор, студент групи МЕНм-11;

ІІ місце — Литвинчук Іванна, студентка групи МЕН-42;

ІІІ місце — Недзельський Роман, студент групи МЕНм-42.

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління вітає переможців та учасників олімпіади та бажає їм подальших успіхів!