Факультет економіки та управління | Відбулася акредитація на кафедрі менеджменту та публічного управління
post-template-default,single,single-post,postid-349090,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Відбулася акредитація на кафедрі менеджменту та публічного управління

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України у ТНЕУ на кафедрі менеджменту та публічного управління упродовж кінця листопада-початку грудня здійснювалася акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Менеджмент» зі спеціальності 073 «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти з метою перевірки відповідності державним акредитаційним вимогам стану кадрового, навчально-методичного, матеріального та організаційного забезпечення підготовки фахівців зі вищезазначених спеціальностей.

Кафедрою менеджменту та публічного управління була організована виставка матеріалів навчально-методичного забезпечення спеціальностей «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування». Члени акредитаційних комісій розглянули окремі навчально-методичні видання стосовно забезпечення даних спеціальностей.