Факультет економіки та управління | КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТНЕУ ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ У РОБОТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ!
post-template-default,single,single-post,postid-349206,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

25 квітня 2018 року на факультеті економіки та управління ТНЕУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки».

Основні напрямки роботи конференції:

1. Проблеми та тенденції розвитку сучасного менеджменту.
  2. Інноваційні технології менеджменту діяльності підприємств.
  3. Ресурсне забезпечення прийняття управлінських рішень.
  4. Управління інвестиційно-інноваційними проектами на мікро- та макро рівнях.

Умови участі у конференції:

Учасникам конференції до 10 квітня 2018 р. слід подати:

– заповнену заявку на участь;

– тези доповіді оформлені згідно вимог;

– копію платіжного документу.

Детальна інформація в інформаційному листі

Сподіваємось на Вашу участь у конференції! Будемо вдячні за поширення інформації серед колег та інших зацікавлених осіб.