Факультет економіки та управління | На ФЕУ відбулися Андріївські вечорниці
post-template-default,single,single-post,postid-349034,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

На ФЕУ відбулися Андріївські вечорниці

12 грудня 2017 року на факультеті економіки та управління ТНЕУ відбулися Андріївські вечорниці.
На вечорницях студенти кусали калиту, ворожили,танцювали, співали та частували глядачів андріївськими смаколиками. Гості разом зі студентами охоче брали участь у різних забавах та конкурсах.
Приємно, що на гостину завітав ректор університету, професор Андрій Ігорович Крисоватий, який був не лише глядачем, а й активним учасником Андріївських вечорниць.
Вишиванки, українські пісні і музика створили в аудиторії неповторну атмосферу та подарували гарний настрій усім присутнім. Яскраве дійство відкрило перед учасниками та гостями дотепність, мудрість, та щедрість талановитого українського народу, красу його традицій і обрядів.