Факультет економіки та управління | Новостворена кафедра налагоджує міжнародну співпрацю
post-template-default,single,single-post,postid-347844,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Новостворена кафедра налагоджує міжнародну співпрацю

26 квітня до Тернопільського національного економічного університету з робочим візитом завітали делегація із Суспільної академії наук (Społeczna Akademia Nauk) з м.Кракова.  Регіональний директор Академії пані Моніка Яворська, координатор з міжнародної співпраці пані Вікторія Сак обговорила з в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) д.е.н., проф.  Монастирським Г.Л. перспективні напрями співпраці із нашим університетом. Суспільна академія наук готує студентів за 400 спеціальностями, має 15 відділень у Польщі та Лондоні.

Гості запропонували укласти угоду про подвійні дипломи для магістрів спеціальності «Маркетинг» кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу ФЕУ, висвітлили можливості проходження студентами  практики на 300 польських підприємствах в Кракові, стажування науковців у Суспільній академії наук, організації літніх мовних шкіл та наукових проектів і конференцій.

Освітні можливості для студентів-маркетологів у рамках майбутньої співпраці польські науковці обговорили з деканом ФЕУ к.е.н., доц. Островерховим В.М. і д.е.н., доц. Борисовою Т.М., а також відповіли на питання про навчання у рамках системи подвійних дипломів студентів четвертого курсу ТНЕУ, котрі опановують спеціальність «Маркетинг». Зокрема, в ході спілкування  п.Моніка Яворська зазначила, що  їхній навчальний заклад є найбільшим вузом серед недержавних університетів Польщі, практично спрямований і максимально адаптований до вимог ринку праці Польщі, а студентам-маркетологам пропонується насичене практикумом двосеместрове навчання у рамках системи подвійних дипломів.