Факультет економіки та управління | Перемога студента-маркетолога ФЕУ у відеоконкурсі на тему освіти
post-template-default,single,single-post,postid-350335,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Cтудент-маркетолог ФЕУ переміг на Конкурсі відео на тему освіти в ЄС та співпраці між Україною та ЄС

Упродовж 3 – 4 жовтня у Києві проходив Перший Форум мереж Європейського Союзу в Україні. Захід зібрав представників євроклубів, інформаційних центрів ЄС,випускників європейських навчальних та освітніх програм,  а також інших активістів та експертів з усієї України, що співпрацюють з Представництвом ЄС в Україні. Мета Форуму – ознайомити членів мереж з останніми подіями у сфері відносин ЄС та України і поділитися напрацьованим досвідом. У Форумі взяли участь:
 Хюґ Мінґареллі, Посол, Голова Представництва ЄС в Україні;
 Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України;
 Ірина Геращенко, Перший заступник Голови Верховної Ради України;
 Наташа Єфімофф, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні;
 Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні;
 інші експерти мереж ЄС: учасники EUVP, експерти Team Europe, члени
Асоціації випускників Коледжу Європи, Young European Ambassadors, керівники Інформаційних центрів ЄС та євроклубів України.
В рамках Форуму відбулася Церемонія нагородження Конкурсу відео на тему освіти в ЄС та співпраці між Україною та ЄС.
На конкурс було подано більше 130 відеороликів. Темою цього року була освіта, а також співпраця між Україною та ЄС. Відео оцінювались у двох категоріях: «професіонали», де змагалися учасники з профільною освітою або досвідом роботи у сфері відео виробництва, та «аматори», тобто ті, хто не мав відповідного досвіду.
Перше місце в категорії «Професіонали» за рішенням професійного журі посів студент спеціальності “Маркетинг” факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету Андрій Ваврик з відео «Переваги навчання в Європі» на основі свого досвіду навчання за програмою “ЕРАЗМУС+”.
До журі, яке оцінювало учасників, входили радник з питань преси та інформації Представництва ЄС Вікторія Давидова, головний продюсер Сool production Оксана Панасівська, гендиректор Arthouse Traffic Денис Іванов, засновник PIN productions Юрій Панін та режисер Максим Наконечний. Хюґ Мінґареллі, Посол, Голова Представництва ЄС в Україні та Ірина Геращенко, Перший заступник Голови Верховної Ради України привітали Андрія з перемогою, побажали успіхів і творчої наснаги.