Факультет економіки та управління | Історія факультету
342647
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-342647,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Історія факультету економіки та управління має глибоке коріння, яке сягає у витоки літопису Тернопільського національного економічного університету.

У 1971 році в ТФЕІ діяли три факультети: обліково-економічний, фінансовий та вечірньо-заочного навчання. Із студентів другого курсу фінансового та обліково-економічного факультетів були сформовані групи, які почали навчання на новоствореному планово-економічному факультеті. Цей факультет і став материнською платою для факультету економіки та управління.

Сьогодні на факультеті навчальний процес організовано таким чином, щоб викладач і студент були зацікавлені у високих результатах спільної діяльності, адже від якості знань залежить майбутнє нового покоління.

Сьогодні в складі факультету функціонує три кафедри:

Факультет співпрацює з роботодавцями щодо забезпечення баз практики та стажування, зокрема відповідні угоди укладені з понад 130-ма організаціями, установами та підприємствами. Основними партнерами факультету у співпраці є: Тернопільська обласна державна адміністрація; Тернопільська міська рада; Фонд державного майна України; Відділення Антимонопольного комітету України; ТОВ «Микулинецький бровар»; ТОД НАСК «Оранта»; ПАТ «Тернопіль радіозавод «Оріон»; ПАТ «Птахофабрика Тернопільська»; ПП «Захід Агро Трейд»; ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА», та інші.

Випускники престижного факультету економіки та управління у майбутньому можуть працювати та займати керівні посади в: акціонерних товариствах, банківських установах; підприємствах малого та середнього бізнесу, будівельних організаціях, спільних підприємствах, консалтингових компаніях, посередницьких структурах, органах державної влади, органах місцевого самоврядування, центрах стандартизації, метрології та сертифікації, територіальних відділеннях антимонопольного комітету України, територіальних центрах соціального обслуговування, та інших.

Факультет економіки та управління надає студентам можливість навчатися за кордоном. Оскільки професорсько-викладацький колектив тісно співпрацює з вищими навчальними закладами: Канади, Німеччини, Польщі, Франції, Італії, США, тощо. Студенти мають змогу навчатися за програмою двох дипломів, яка є ефективним інструментом подолання дилеми вибору альтернативних варіантів – освіта в Європі чи в Україні. На факультеті спільно з Вроцлавським економічним факультетом реалізовано міжнародні проекти лінгвістичного спрямування: «Літня школа – Україна» та «Зимова школа –Україна» участь в яких можуть брати студенти факультету. Під час літніх канікул студенти факультету мають можливість практикувати свої мовні навички в англомовному середовищі, з середини дізнаючись про життя в Сполучених Штатах Америки за допомогою програми WORK and TRAVEL.

Додатково студенти мають змогу проходити військову підготовку у Центрі підготовки офіцерів запасу та після закінчення отримати первинне військове звання «молодшого лейтенанта» запасу.

На базі факультету економіки та управління організований модерн-балет FREEDOM (художній керівник Соболик Олеся, студентка ФЕУ). Цікава неординарна хореографія, яка відкриває внутрішній світ танцюристів. Кожен танець цього колективу має свої ролі, свою сюжетну лінію. Танцівники модерн-балету відображають власну душу через танець.

З вересня 2010 року на факультеті економіки та управління засновано студентську газету ViPersonal, що дивує усіх своєю новизною, цікавістю та багатогранністю.