Факультет економіки та управління | Оголошено безкоштовні курси для дітей науково-педагогічного та допоміжного персоналу ТНЕУ
post-template-default,single,single-post,postid-348687,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

За підтримки та сприяння ректора ТНЕУ проф. А. І. Крисоватого у листопаді  розпочинаються безкоштовні курси «Юні стартапери: цікаво та пізнавально» для дітей працівників університету віком від 15 до 20 років.

Навчальний курс передбачає вивчення основ маркетингової діяльності, зокрема її особливостей в мережі Інтернет;  ознайомлення з різновидами Інтернет-реклами та просуванням товарів в соціальних мережах; вивчення методів пошуку цільової аудиторії та ефективної роботи з клієнтами; ознайомлення з галузями електронного бізнесу; порядком створення електронних магазинів; методикою реалізації товарів та надання послуг  через мережу Інтернет; організацією контролю за рухом ТМЦ та грошових коштів; автоматизацією обліково-контрольних процедур з використанням програмного забезпечення «1С: Торгівля – Роздріб».

Після завершення курсу кожен учасник отримає сертифікат відповідного зразка. Кількість місць обмежена. Запис здійснюється у деканаті факультету обліку і аудиту (2 корпус ТНЕУ) до 10 листопада 2017 року.

Адміністрація факультету обліку і аудиту,
Адміністрація Українсько-нідерландського факультету-програми ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина