Факультет економіки та управління | Професор Вроцлавського економічного університету прочитав лекцію для студентів ФЕУ
post-template-default,single,single-post,postid-348552,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

27 жовтня 2017 року для студентів факультету економіки та управління відкриту лекцію прочитав доктор габ., професор, завідувач кафедри Вроцлавського економічного університету Ганчар Павел. Професор поділився досвідом використання спеціального програмного забезпечення в процесі управління вивезенням сміття в містах Польщі. Студентській аудиторії гість надав цікаву інформацію щодо досвіду Польщі у вирішенні екологічних проблем на рівні окремих територіальних утворень. Наприкінці зустрічі лектор висловив бажання та готовність допомоги студентам у підготовці їх майбутніх стартапів, пов’язаних з процесом управління розвитком міста.