Факультет економіки та управління | Студенти ФЕУ поспілкувалися з Брюсом Л. Андерсоном
post-template-default,single,single-post,postid-348791,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Студенти ФЕУ поспілкувалися з Брюсом Л. Андерсоном

П’ятнадцятого листопада 2017 року студенти та  науковці факультету економіки та управління ТНЕУ мали нагоду поспілкуватися з Брюсом Л. Андерсоном – доктором філософії (Оксфордський Центр дослідження місій), магістром в області державної політики (Ріджентський Університет), магістром Богослів’я (Ріджентський Університет), бакалавром історії (Університет Айови). Гість прочитав лекцію на тему: «Історія виникнення та розвитку університету».

До слова, дана лекція представлена на сайті Брестського державного університету А. С. Пушкіна (м. Брест, Білорусь), 21 березня 2017 р. та Поліського державного університет (м. Пінськ, Білорусь), 24 березня 2017 р.

Брюс Л. Андерсон – викладач Інституту Реформації, Міжнародної мережі теологічної освіти і Фонду Провіденс (Providence Foundation) (1998 – до цього часу), Ад’юнкт-інструктор у Вищій школі Освіти Ріджентського Університету (Regent University Graduate School of Education) (2001-2004), Засновник і Президент Інституту Реформації (Institute for Reformation) (2008 – до цього часу), Засновник і директор Міжнародної мережі теологічної освіти (International Theological Education Network) (2011 – до цього часу).

Молодь ФЕУ мала можливість поспілкуватися з цікавою особистістю, поставити запитання, на які отримали вичерпні відповіді. Зустрічі з такими науковцями – це чудова нагода дізнатися нову корисну інформацію, обмінятися досвідом і власними міркуваннями.

Дякуємо Брюсу Л. Андерсону за змістовний діалог і цікавий візит й сподіваємося на подальшу співпрацю з освітянською спільнотою ТНЕУ.