Факультет економіки та управління | УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ДРУГОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЙ І АДМІНІСТРУВАННЯ»
post-template-default,single,single-post,postid-347902,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

4 травня 2017 року у ТНЕУ відбулося урочисте відкриття другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

До участі в Олімпіаді подано заявки 134 учасників із 73 вищих навчальних закладів з 27 міст України. Серед заявлених учасників – 61 магістр та 73 бакалаври.

Безпосередню участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» взяли 56 магістрів та 63 бакалаври.

Урочисте відкриття етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» розпочалося вітальним словом ректора Тернопільського національного економічного університету, д.е.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України, Академіка академії економічних наук України Андрія Ігоровича Крисоватого. У своїй промові Андрій Ігорович привітав усіх присутніх, побажав успіхів та зазначив, що учасники Олімпіади уже переможці, адже вибороли першість та презентують свої ВНЗ на всеукраїнському рівні.

На відкриття Олімпіади завітав заступник міського голови Тернополя Леонід Олексійович Бицюра, який у своєму виступі побажав учасникам здобути новий досвід і знання та отримати незабутні враження від перебування у місті Тернополі.
Із привітальним словом до студентів і гостей звернувся декан факультету економіки та управління, к.е.н., доцент Віктор Михайлович Островерхов та побажав усім учасникам успіхів, натхнення, плідної праці, нових знайомств і лише позитивних емоцій.

Завідувач кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ, д.е.н., професор, голова журі Михайло Михайлович Шкільняк привітав учасників Олімпіади, їх супроводжуючих, членів журі, членів мандатної та апеляційної комісій, усіх присутніх гостей та висловив їм вдячність за участь в Олімпіаді. Михайло Михайлович відзначив, що позмагатись за перемогу в ІІ етапі всеукраїнської студентської Олімпіади приїхали кращі студенти з усіх куточків України, а оцінювати їх роботи буде  журі, до складу котрого увійшло 18 членів – провідних науково-педагогічних працівників, які представляють 10 вищих навчальних закладів України. Голова журі побажав учасникам продемонструвати високий рівень знань зі спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування», успішного виконання конкурсних завдань, віри у себе та перемоги.

Далі учасники Олімпіади розпочали роботу над виконанням конкурсних завдань.

Після завершення теоретичного (тестові завдання) та практичного (розрахунково-аналітичні завдання) туру Олімпіади для учасників була проведена екскурсійна програма видатними місцями м. Тернополя. Під час екскурсії тролейбусом студенти оглянули найвизначніші місця Тернополя, об’їжджаючи 4 мікрорайони міста. Також для учасників Олімпіади та гостей заходу провели пішу екскурсію центральною частиною міста.
Після цього учасники відпочивали та з нетерпінням чекали підведення підсумків, нагородження та урочистого закриття Олімпіади.