Факультет економіки та управління | Відбувся цикл заходів з нагоди Дня маркетолога
post-template-default,single,single-post,postid-348527,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Відбувся цикл заходів з нагоди Дня маркетолога

З нагоди міжнародного Дня маркетолога колектив кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу організував цикл уроків маркетингу в школах міста, out-door захід із підвищення рівня обізнаності у сфері маркетингу серед тернополян, взяв участь у Фестивалі соціальної реклами (ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій та торгівлі»), а також разом зі студентами-маркетологами групи МАРК-31 проведено квест, учасниками якого стали студенти ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій та торгівлі», Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, коледжу Тернопільського національного економічного університету та студенти груп МАРК-11 і МАРК-21.

Учасники змагалися у спритності та кмітливості, розв’язуючи головоломки на кожній із 10 локацій. Переможці отримали призи від спонсорів – мережі піцерій-кафе «Бенедетто», бургерної «Pork&Chicke», «Stone street cafe», книги від завідувача кафедри і сертифікати на участь у майстер-класі.