Факультет економіки та управління | Вітаємо талановитих учасників фестивалю-конкурсу «Студентська ліра – 2017»!
post-template-default,single,single-post,postid-348806,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Вітаємо талановитих учасників фестивалю-конкурсу «Студентська ліра – 2017»!

Завершився третій конкурсний день «Студентської ліри – 2017»! Неймовірна атмосфера вирувала на сцені та у залі, адже професорсько-викладацький колектив, студентство та гості університету на три дні об’єдналися в одну мистецьку родину.Кожній команді вдалося представити свої таланти  на дуже високому рівні – вокальні номери, танцювальні композиції, відеоролики, світлові шоу…

На завершення конкурсу свої творчі програми презентували студенти факультету банківського бізнесу, факультету економіки та управління і факультету аграрної економіки та менеджмент

Неперевершені студенти ФЕУ вдало і оригінально виконали хореографічну постановку Олександра Охримчука збагативши виступ конкурсантів. Традиційно майстерні світлові шоу команди просто заворожували присутніх у залі.

Найважливіша мить – оголошення результатів фестивалю-конкурсу творчо обдарованої молоді «Студентська ліра – 2017»:

– І місце – факультет фінансів (8,71 б.)
– ІІ місце – юридичний факультет (8,42 б.), факультет економіки та управління
(8,42 б.);
– ІІІ місце – факультет банківського бізнесу ( 8,22 б.);

Усі призери отримали дипломи, цінні подарунки від Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ та грошові премії від ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого.

Від щирого серця вітаємо студентів ФЕУ з почесно зайнятим 2-гим місцем і бажаємо успіхів, а також невсипущої праці до вершин творчості! Дякуємо старшокурсникам за невтомну працю, ініціативність, креативні ідеї, самовіддачу та наполегливість й з нетерпінням чекаємо наступного року аби вкотре насолодитися творчими злетами першокурсників нашого університету!