Факультет економіки та управління | Конкурс Стипендіальної програми для студентів “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука
post-template-default,single,single-post,postid-348760,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Конкурс Стипендіальної програми для студентів “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука

Шановні студенти факультету економіки та управління!
Повідомляємо про початок відкритого конкурсу Стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука.
Для кого Конкурс? – для студентів, які мають: активну громадянську позицію; оригінальність наукових ідей та досліджень; мотивацію до особистісного та  професійного зростання; лідерський потенціал; комунікаційні та творчі здібності; високу академічну успішність.
Хто може стати учасником конкурсу? – студенти денної форми навчання 3 – 6 курсів ВНЗ України ІV рівня акредитації, віком до 35 років, громадяни України.
Інформація про умови конкурсуzavtra.in.ua;  facebook.com/Zavtra.UA/
та у додатках.
Прийом пакету документів на Конкурс –  до 30 листопада.